Евертън привлече защитник на Саутхемптън
От Евертън официално обявиха за привличането на десния защитник на Саутхемптън Куко Мартина. 27-годишният отново се събира с Роналд Куман след като двамата се срещнаха по време на престоя на наставника при "светците". Сделката е за 3 години, като играчът пристига като свободен трансфер.
"Евертън е голям клуб с големи амбиции и аз нямам търпение да започна за този клуб и мениджър, с който искаме да направим следващата крачка. Очевидно аз познавам мениджъра от престоя ни в Саутхемптън, така че зная какво иска и какво мога да направя," сподели Мартина за "карамелите".
- Евертън обмисля съдебни действия срещу Висшата лига
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Евертън може да задържи Челси
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Арсенал ще се справи с Евертън в Лондон
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]