Йозил: Лаказет е леден
Звездата на Арсенал Месут Йозил сподели мнението си за новото рекордно попълнение на клуба Алешандре Лаказет. Според германеца нападателят е "леден" и ще донесе много успехи на "артилеристите" в бъдеще. Френският национал премина тази седмица в Лондон за сумата от 46 милиона лири:
"Аз нямам търпение да играем с него. Той е много добър нападател, който вкара много голове в Лига 1, не само този сезон, но и миналите. Щастливи сме да имаме такъв класен нападател с нас. От това, което чувам, той е много добър, винаги гладен за голове и леден в стресови ситуации в наказателното поле. Приятелите ми, които следят френската лига го познават добре и ми казаха, че ще се забавлявам с него на терена.
"Надявам се, че той ще ни помогне да прогресираме с повече голове. Сигурен съм, че той е щастлив да е тук и ще може да играе с нас. Ние ще се радваме да му асистираме и да му помогнем да вкара възможно най-много голове."
- Арсенал – Спортинг: „Артилеристите“ ще продължат към полуфиналите
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гьокереш: Арсенал не показа нивото си срещу Борнемут
- Артета: Това е шамар за Арсенал, трябва да реагираме
- Борнемут шокира Арсенал насред „Емирейтс“ (видео)
- Opta: Арсенал е фаворит за трофея в Шампионската лига
- Арсенал започна преговори с Артета за нов договор
- Арсенал ще надвие Борнемут
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]