Уест Хем: Отчаяни сме за нападатели, не за Уилшър
Председателят на Уест Хем Юнайтед Дейвид Голд коментира, че от клуба не търсят варианти за подписване с играча на Арсенал Джак Уилшър, тъй като в момента отборът търси нападатели. 25-годишният полузащитник на Арсенал се свързва от дълго време с напускане на "артилеристите", но Голд сподели:
"Ние се интересуваме от всички добри играчи, но трябва да видим фактите - имаме добри полузащитници. Имаме добра защита, добри халфове, добри крила. Трябват ни нападатели и това ще е ключовото за новия сезон. На първо място ние искаме да привлечем двама нападатели.
"Ясно е за повечето фенове, че сме отчаяни за централни нападатели. Анди Керъл често се контузва и когато имахме проблем с Диафра Сако се оказа, че трябва да привлечем още хора. Трябва да намерим и парите. Без нападатели ще се затрудниш във Висшата лига. Ще се затрудниш във всяка дивизия защото нападателите са ключовите играчи.
"Трябва да харчим парите си мъдро и за нападатели. Особено важно е те да имат опит във Висшата лига, да са най-добрите, които можем да си позволим."
- Ерлинг Холанд инвестира в шахмата и стартира собствен проект
- Ман Юнайтед осъществи контакт с Аякс за белгийски талант
- Манчестър Юнайтед иска да задържи Бруно Фернандеш
- Райс: Спечелването на Купата на Лигата може да бъде началото на нещо
- Семейството на Доуман получи лицензи на агенти от ФИФА
- Чалоба избегна счупване на глезена
- Росеньор реагира на намека на Фернандес за напускане на Челси
- Ричард Хюз е в шортлиста на Ал Хилал
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]