Джерард: Ливърпул ще спечели злато през 2017/18
Бившият капитан на Ливърпул Стивън Джерард вярва, че успехите за отбора на мърсисайдци "се крият зад следващия ъгъл" и всичко зависи от това през идната кампания отборът да подобри представянията срещу по-малките съперници. Юрген Клоп докара отбора до четвъртото място във Висшата лига на 17 точки зад лидера Челси.
"Ние имаме фантастичен мениджър начело. Аз мисля, че Ливърпул е много, много близо. Ако погледнете статистиката в топ 6, в директните двубои Ливърпул е най-добър.
"Ливърпул знае, че трябва да се подобри и трябва постоянство срещу отборите от долната половина на класирането и дъното. Тези отбори са компактни и трудно се пробиват. Надяваме се да вземем две-три парчета от пъзела, които липсват сега. Аз наистина съм уверен, че Ливърпул може да продължи да се подобрява и успехите са зад следващия ъгъл."
- Салах обмисля изненадващ ход след Ливърпул
- Ливърпул опитва да изпревари Реал Мадрид за „изключителен“ талант от Висшата лига
- Ливърпул и Интер в битка за Свенссон, интерес има и от Англия и Италия
- Алисон близо до завръщане, но остава под въпрос за дербито с Юнайтед
- Слот: Салах ще се завърне преди края на сезона
- Ливърпул съжалява за продажбата на Келехър
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
ПЛийззз!От много близо и зад ъгъла,до ЩЕ СПЕЧЕЛИМ има огромна разлика!!!