Скаути на Арсенал бяха на мача Русия - Нова Зеландия
Скаути на Арсенал са посетили срещата между националните отбори на Русия и Нова Зеландия от Купата на Конфедерациите. Според източника на информацията, пратениците на лондонския клуб са дошли на стадиона в Санкт Петербург, за да наблюдават играта на полузащитника на ЦСКА Москва и националния отбор на Русия Александър Головин.
Според британски източници, мениджърът на Арсенал Арсен Венгер също възнамерява да пътува до Русия и да наблюдава един от мачовете на "сборная".
По-рано се съобщаваше, че 21-годишният футболист е близо до трансфер в Арсенал.
- Арсенал победи Челси в първия полуфинал от Купата на Лигата
- Росеньор: Имаме ресурси, за да спечелим сега
- Артета: Футболът ни дава още един шанс
- Артета: Хаверц много ни липсваше
- Росеньор: Работим върху мача с Арсенал
- Арсенал ще се наложи в полуфиналното дерби с Челси
- Мартинели вкара 3, Арсенал - 4 на Портсмут
- Арсенал готви 80 млн. за нападател на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]