Венгер: Може да привлека Марез
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер сподели, че има шанс да се възползва от възможността за привличане на напускащия Лестър Сити нападател Рияд Марес. Босът на "артилеристите" се провали в миналогодишното преследване на Джейми Варди от състава на бившия английски шампион, но след последните думи на Марес, че напуска, Венгер следи ситуацията:
"Ние не сме правили запитване, но лично, аз харесвам играча, да. Аз мисля, че той имаше ключово влияние когато спечелиха титлата. За всички в Лестър този сезон беше по-голямо предизвикателство, но това не отнема от качествата му.
"Дали сме отправили оферта? Не. Все още не. Не, не сме. Когато казвам още не, имам предвид, че може и да се случи. Може и да не се случи."
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- УЕФА може да накаже Деклан Райс заради критики към съдийството
- Арсенал няма да сгреши в дербито с Фулъм
- УЕФА: Няма нарушение срещу Езе, затова дузпата беше отменена
- Райс: Това беше чиста дузпа, не знам защо я отмениха
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]