Отбор от дебютанти за Моуриньо надви Палас
Манчестър Юнайтед прие Кристъл Палас за последния тридесет и осми кръг на английската Висша лига днес, като домакините спечелиха с 2:0 благодарение на голове от Джош Харъп и Пол Погба. Жозе Моуриньо даде дебют на трима от младежите на отбора, като днес игра с най-младата постройка в историята на Манчестър Юнайтед в елита на Англия. Дебют днес получиха Харъп, Деметри Мичел и Анхел Гомес.
15 минути трябваха на младия нападател да открие резултата днес когато Пол Погба пусна извеждащо подаване в наказателното поле с външната част на крака. Харъп овладя и нагласи топката на десния си крак през защитник, преди да я изпрати със сила далеч от вратаря за 1:0.
В 19-ата минута самият Погба реализира след бърза контра и подаване на Лингард в наказателното поле, като французинът стреля през краката на вратаря след като се справи със защитник. До почивката Харъп и Заха бяха близо до голове.
През втората част Юнайтед остана доминантен на терена и три дни преди финалът си в Лига Европа съхрани силите на своите титуляри, завършвайки на шеста позиция в класирането.
- Сър Ратклиф настоява за Гарет Саутгейт в Манчестър Юнайтед
- Ники Бът за евентуален трансфер на Силва в Ман Юнайтед: Невъзможно е
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Брунo разкри, как жена му го е разубедила за Саудитска Арабия
- Де Лигт се завърна на терена, започна леки тренировки
- ФА отхвърли жалбата на Ман Юнайтед за наказанието на Мартинес
- Шешко: Брунo заслужава наградата за играч на сезона
- Джейдън Санчо може да се завърне в Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]