Кембъл: Стоунс може да стане от най-добрите
Бившият английски национал Сол Кембъл заговори, че според него защитникът на Манчестър Сити Джон Стоунс може да се превърне в един от най-качествените бранители в света. Легендата на Арсенал коментира формата на 22-годишния след трансфера за 50 милиона лири от Евертън:
"Той е прекрасен играч и аз мисля, че той има един от най-добрите мениджъри в света да го научи и да го преведе през клопките на футбола. Той има късмет да е там и определено печели от влиянието на останалите около него.
"Аз мисля, че той ще започне да взима по-добри решения с времето. Да играеш в състезания ще ти позволи подобрение. Аз мисля, че бъдещето му е светло и той ще се научи. Има атмосферата, мениджър и играчи около себе си да се превърне в един от най-добрите в света."
- Манчестър Сити може да бъде наказан с отнемане на 40 до 60 точки
- Гуардиола: Никога няма да се предадем
- Гуардиола се надява Родри да подпише нов договор
- Гуардиола бе забелязан на мач от трета италианска дивизия
- Гуардиола призова играчите на Сити да се насладят на коктейли
- Мареска вече е фаворит да стане следващ мениджър на гранд от ВЛ
- Ман Сити се доближи на две точки от върха след дубъл на О'Райли
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]