Мартинес: Лукаку ще струва 90 милиона на Челси
Бившият бос на Евертън и сегашен наставник на Белгия Роберто Мартинес предупреди Челси, че от клуба вероятно ще трябва да се разделят със сума от около 90 милиона лири за услугите на Ромелу Лукаку. Белгиецът премина при "карамелите" именно от Челси през 2014-та за 30 милиона лири.
"Трудно е да кажем дали Евертън може да задържи Лукаку. Това, което е важно за клуба, е, че ако ще губиш играч, то да го загубиш при твои условия. Ром удвои и утрои началната си цена, която Евертън плати за него.
"Според мен по начало той струваше повече. Всички знаехме в какъв играч ще се превърне. Виктор Моузес стана специален играч в Уигън, Ашли Уилямс стана капитан на Суонзи, Джеймс МакКарти и Гарет Бари бяха важни за мен в Евертън. Но Ромелу беше различен. Нарушихме всички правила на клуба за да го привлечем."
- Скандал в Челси: бръснарят на Кукурея издал състава преди мача с Брайтън
- Челси уволни Лиам Росеньор след едва 107 дни
- Росеньор: Това беше неприемливо представяне на всички нива
- Челси претърпя позорно поражение от Брайтън
- Росеньор: Откритият диалог е ключът към прогреса в Челси
- Челси обмисля Симеоне за нов мениджър
- Челси ще се затрудни в Брайтън
- Росеньор: Естевао плака след контузията, съчувствам на играчите
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]