Гуардиола: Арсенал игра по-добре след почивката
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола сподели мнение за срещата с Арсенал от 30-я кръг на Висшата лига на Англия, която завърши при резултат 0:0.
"Арсенал бе по-добър от нас през второто полувреме, но това беше нормално, имаме време да поправим грешките. Не играхме през първото полувреме. След гола желанието ни за игра намаля и забравихме как се играе. През второто полувреме стана по-добре. През първото полувреме имахме големи проблеми заради несъгласуваност в подаванията", заяви Гуардиола.
"Искам да поздравя Хесус Навас, който се справи страхотно като десен защитник и отлично игра срещу един от най-добрите футболисти в света - Алексис Санчес. Поставих него там, защото Саня е контузен, а Сабалета не успя да се възстанови. Хесус е отлично момче, много се радвам за него", добави испанецът.
"Мачът с Челси? Излизаме срещу отбор, които е стабилен в разбирането на своите задачи. Няма да имаме толкова време за възстановяване, но сега се връщаме в Манчестър и ще се готвим, а след това ще летим за Лондон", завърши Гуардиола.
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Манчестър Сити официално привлече Елиът Андерсън за 116 милиона паунда
- Джеймс Трафорд е все по-близо до трансфер в Лийдс Юнайтед
- Родри отказал нов договор с Манчестър Сити, Реал Мадрид е все по-близо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]