Ловрен кани Перишич в Ливърпул
Защитникът на Ливърпул Деян Ловрен заяви, че е готов да убеди своя сънародник Иван Перишич да напусне Интер и да дойде в мърсисайдския клуб. През миналата седмица стана известно, че мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо е присъствал на мача между националните отбори на Хърватия и Украйна, за да наблюдава 28-годишния Перишич.
Ловрен е готов да се възползва от дружбата си с крилото на Интер, за да попречи на прехода му в лагера на историческия съперник.
"Толкова класен играч като Перишич няма попречи на Ливърпул. В нашия клуб той ще бъде посрещнат с отворени обятия. Не знам колко е истината в слуховете за преход в Манчестър Юнайтед, но мога да кажа следното: Иван притежава страхотни футболни навици и е сред най-добрите играчи на своята позиция", заяви Ловрен.
- Карагър: Салах ще съжалява, ако от Саудитска Арабия гледа Ливърпул на финал
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Екитике: Салах е легенда тук
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
- Екитике: Салах ми даде страхотен пас
- Салах отказа да говори с репортери след победата над Брайтън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]