Сане: Пеп ме направи по-добър във всичко
Крилото на Манчестър Сити Лерой Сане сподели, че новият мениджър Пеп Гуардиола е успял да му помогне да подобри качествата си във всеки аспект на играта. Бившата звезда на Шалке 04 се превърна в титуляр за "гражданите" след показаната добра игра по времето, когато имаше по-малко време за изява.
"Много е забавно да работим с него. Той очаква много от мен. Но това помага на всички играчи да напреднат. Той ме подобри във всичко. Аз искам да се докажа сега и да покажа, че искам да съм част от националния отбор винаги. Аз определено направих крачка напред и се развих."
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
- Мърсън: Не мисля, че Ман Сити ще победи Челси в неделя.
- Гуардиола: Сити трябва да спечели всички мачове, за да има шанс за титлата
- Гуардиола разочарован от Бернардо Силва заради неясното му бъдеще
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Тотнъм следи вратар на Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]