Косчелни: Канте е най-добър в Англия
Защитникът на Арсенал Лоран Косчелни сподели мнението си, че най-добрият играч във Висшата лига е полузащитникът на Челси Н'Голо Канте. След като Канте беше основен играч в Лестър Сити и спечели първенството миналата година, изглежда че тази година той ще повтори това с Челси.
"За мен той е най-добрият играч в шампионата. Той се адаптира в новия отбор, имаше труден първи месец, но след загубата от Арсенал той прогресира много. Когато имаш такъв играч в средата, който отнема толкова топки... Той знае какво може и какво не може. Той тормози опонентите и подава топката към нападателите."
- Челси уволни Лиам Росеньор след едва 107 дни
- Росеньор: Това беше неприемливо представяне на всички нива
- Челси претърпя позорно поражение от Брайтън
- Росеньор: Откритият диалог е ключът към прогреса в Челси
- Челси обмисля Симеоне за нов мениджър
- Челси ще се затрудни в Брайтън
- Росеньор: Естевао плака след контузията, съчувствам на играчите
- Боели под прицел заради скъпите билети за полуфинала на Челси
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]