Сабалета: Знаем колко е добър Браво
Защитникът на Манчестър Сити Пабло Сабалета остава убеден, че новият вратар Клаудио Браво ще бъде успешен за отбора след трудното начало и загубата на титулярната си позиция. Той обаче ще се нуждае от цялото време, което му трябва за да се нагоди към живота във Висшата лига след испанската Ла Лига.
"Ние познаваме Клаудио. Не е лесно да дойдеш в Англия, това е различна лига. Ние сме отбор, подкрепяме се. Знаем какво всеки може да направи за отбора и това е. Знаем колко добър е той и понякога всичко е до самочувствието.
"Неговият принос с топката е много добър."
- Манчестър Сити може да бъде наказан с отнемане на 40 до 60 точки
- Гуардиола: Никога няма да се предадем
- Гуардиола се надява Родри да подпише нов договор
- Гуардиола бе забелязан на мач от трета италианска дивизия
- Гуардиола призова играчите на Сити да се насладят на коктейли
- Мареска вече е фаворит да стане следващ мениджър на гранд от ВЛ
- Ман Сити се доближи на две точки от върха след дубъл на О'Райли
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]