Кутиньо: Ливърпул трябва да се концентрира
Нападателят на Ливърпул Филипе Кутиньо подкрепи своя отбор да не повтаря грешките от срещата с Хъл Сити когато в понеделник тимът се завръща в игра на "Кинг Пауър Стейдиъм" срещу останалия без мениджър шампион на Висшата лига - Лестър Сити. "Червените" загубиха с 2:0 от опашкаря в последния кръг, а преди мача този кръг бразилецът сподели:
"Ние трябва да излезем на терена 100% концентрирани и да опитаме да направим същото, което направихме с Тотнъм. Трябва да сме концентрирани от първата минута. Не бяхме на 100% срещу Хъл. Аз зная, че това понякога се случва.
"Във втората част ние се върнахме по-добри, но разбира се, във Висшата лига ако отбор играе първо или второ полувреме лошо, става сложно. Това, което трябва да опитаме, е същото, което сторихме срещу Тотнъм. Този мач трябва да ни служи за пример - да играем така от първата минута."
Ливърпул е на 13 позиции над Лестър, който ще бъде воден от временния наставник Крейг Шекспир.
- Слот вярва, че Ливърпул може да постигне „специални неща“
- Упамекано очаква оферта от Ливърпул
- Клоп работи по създаването на нова германска лига
- Слот: Очаквам Робъртсън да остане с нас
- Комбинации във финалния кръг на общата фаза на Шампионска лига
- Андрю Робъртсън е близо до трансфер в Тотнъм
- Алонсо е поискал от Ливърпул да купи четирима
- Карабах няма да постигне нищо в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]