Гуардиола: Жезус може да пропусне остатъка от сезона
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола заговори, че не е сигурен дали новият нападател на отбора Габриел Жезус ще успее да се появи преди края на кампанията след получената контузия в глезена. Жезус получи фрактура в крака и претърпя хирургическа интервенция, като сега се очаква да пропусне поне два или три месеца игра:
"Не зная, не зная. Хората казват между два и три месеца," каза Пеп на пресконференция. "Снощи той имаше опрерация, беше добра, много добра. Най-важното е доброто възстановяване сега и като се върне да е здрав, но не зная дали това ще е този или следващия сезон. Сега трябва да сме спокойни, цялата ни подкрепа е за него и семейството му."
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
- Мърсън: Не мисля, че Ман Сити ще победи Челси в неделя.
- Гуардиола: Сити трябва да спечели всички мачове, за да има шанс за титлата
- Гуардиола разочарован от Бернардо Силва заради неясното му бъдеще
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Тотнъм следи вратар на Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]