Джойс за Погба: Скоулс и Гигс не си правеха прически
Мениджърът на Уигън Атлетик Уорън Джойс подкрепи Пол Погба да намали вниманието си към екстравагантните прическ и да се концентрира над играта си на терена. Джойс беше треньор на Погба по време на престоя на двамата в резервния отбор на "червените дяволи", като преди срещата на "латикс" с Юнайтед във ФА Къп той каза:
"Всичко зависи от него, наистина. Зависи дали иска да поддържа тези глупави прически и да остане замесен в разни глупости извън терена. Аз не зная... От него зависи какво прави. Заради това го критикувам. Но не можем да си спомним Пол Скоулс и Райън Гигс да правеха такива неща.
"Предполагам, че така го разгневих за срещата ни. По-добре оставете това извън интервюто и ми направете услуга. Той винаги имаше целта да стане най-добър. Дали се отнасят с него като такъв или не, за него това остава целта."
- Ман Юнайтед ще успее на гости на Евертън
- В Ман Юнайтед съжаляват за Рашфорд
- От Ман Юнайтед се насочват към защитник на Барса
- Санчо ще напусне Ман Юнайтед безплатно това лято
- Барса иска да задържи Рашфорд
- Ман Юнайтед и Челси са проявявали интерес към Юрген Клоп
- Семейство Глейзър са били ужасени от коментарите на Сър Ратклиф
- Играчите на Ман Юнайтед искат Магуайър да получи нов договор
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]