Хангеланд: Адебайор седеше във фитнеса да яде мъфини
Бившият играч на Кристъл Палас Бреде Хангеланд заговори за колегата си от периода в отбора през 2016-та Емануел Адебайор. Според норвежеца бившият нападател на Арсенал и Тотнъм е изобилствал от талант, но е показвал мързел и се скатавал по време на тренировките с отбора.
"Аз играх с него само 6 месеца, но ето бърза история. Аз играех за Фулъм, а той за шпорите. Ние атакувахме и аз го покривах на центъра. Той внезапно каза: 'Аах, гладен съм', отговорих: 'Какво?'. 'Нямам търпение да свърши мача, толкова съм гладен', продължи той. Знаеш ли добър ресторант в Лондон, Хангеланд?
"Когато имахме тренировки за сила в Палас той седеше във фитнеса с чаша кафе и мъфин. Тогава му плащаха от Сити, Тотнъм и Палас едновременно, и той стоеше във фитнеса да пие кафе. Невероятен природен талант, но много мързел."
- Коди Гакпо се договори с Тотнъм и поиска трансфер от Ливърпул
- Тотнъм продаде Ашли Филипс на Мидълзбро за 20 млн. паунда
- Атлетико официално привлече капитана на Тотнъм Кристиан Ромеро
- Тотнъм предложи 60 млн. паунда за Коди Гакпо, нападателят е готов да премине
- Тотнъм все по-близо до Коди Гакпо, шансът за трансфер вече е „доста висок“
- Барселона следи Педро Поро, Тотнъм е изправен пред нежелана раздяла със звездата си
- Тотнъм започна преговори за 19-голов нападател, Монако иска 60 млн. евро
- Жребият за третия кръг на Купата на Лигата в Англия: Челси срещу Лутън, Тотнъм срещу Чарлтън
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]