Симеоне: Не съм изненадан, че Юнайтед иска Гризман
Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне заговори, че той не е изненадан от интереса на Манчестър Юнайтед към нападателя на столичани Антоан Гризман. Френската звезда вкара 12 гола в 25 мача за тима този сезон и според слуховете "червените дяволи" планират голяма оферта за летния трансферен прозорец:
"Не съм вързал никого, аз просто работя за да подобрявам тима. Той е невероятен в момента, работи добре, върна се към головете и формата му е добра. Нормално е най-добрите отбори в света да го искат. Не съм изненадан, че отборите, които се оглеждат са тези, които могат да си го позволят."
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Симеоне няма да спира Алварес, ако нападателят поиска трансфер
- Атлетико Мадрид опитва да привлече Марк Кукурея на по-ниска цена
- Атлетико набеляза Осимен като евентуален заместник на Алварес
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Тиджани Райндерс
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]