Джерард: Този феноменален Погба ме плаши
Легендата на Ливърпул Стивън Джерард заговори, че според него френският полузащитник на Манчестър Юнайтед Пол Погба е феноменален талант и потенциалът му е плашещ за фенове на останалите отбори като този на мърсисайдци. BT Sport предаде думите на бившия капитан на Ливърпул:
"Мисля, че той става все по-добър и по-силен с всяка седмица. Той очевидно е феноменален талант. Мисля, че като дойде с огромна цена това му тежеше малко и Манчестър Юнайтед не беше в ритъм, но сега той намери най-добрата си позиция.
"Мисля, че Карик го допълва толкова добре и сега виждаме Пол Погба, който очаквахме да видим, и той ще продължава да става все по-добър и по-добър. Той е млад, има дълги крака и има всички умения, и няма съмнение, че е един от най-добрите халфове сега, и ще се подобрява още, което е плашещо за фен на Ливърпул като мен."
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]