Каскарино: Педро отново е на нивото на Санчес
Бившият нападател на Челси Тони Каскарино сподели мнението си, че отново виждаме формата на Педро от времето, в което той блестеше за Барселона. 29-годишният спечели много трофеи с каталунците преди трансфера си на "Стамфорд Бридж" през 2015-та, където преживя трудно начало на кариерата:
"Когато Педро и Алексис Санчес дойдоха във Висшата лига от Барселона аз мислех за тях, че са равно добри играчи. Миналата година формата на Педро направи Челси да изглежда жалко, но Антонио Конте изглежда има специална дарба да помага на играчите да открият най-доброто в себе си.
"Педро изглежда като играча, който гледахме в Испания. Трябва да отдадете заслуженото на Конте за това. Италианецът е от тези страхотни мениджъри, които не правят това, което обясняват феновете и коментаторите и им доказват защо, както е и случая с Педро, поставян в тима на мястото на Вилиан, който беше най-добрият им играч миналия сезон.
"Така че не позволявайте на критик да говори, че е предвиждал Челси да е тук по това време, защото никой не очакваше това."
- Чалоба избегна счупване на глезена
- Росеньор реагира на намека на Фернандес за напускане на Челси
- Пърслоу: Наказанието на Челси бе „изключително леко“ и „благоприятно“
- Звезда на Челси намекна за трансфер след унизителната загуба от ПСЖ
- Кайседо: ПСЖ е един от най-силните в света
- Решението за Челси може да помогне на Ман Сити по делото за 115 нарушения
- Луис Енрике след разгрома над Челси: Показахме колко непредсказуем може да бъде ПСЖ
- Росеньор след тежкото отпадане на Челси: На това ниво не можеш да си позволиш грешки
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]