Куртоа: Загубите ни мотивираха
Вратарят на Челси Тибо Куртоа разкри какво според него е мотивирало обрата в съдбата на "сините" по отношение на представянето в настоящата кампания във Висшата лига на Англия. Според Куртоа причината се корени в поредните загуби, които тимът е преживял през септември, когато Антонио Конте получи и доста критики:
"Ние знаехме, че може би психически не сме на добро място след двата загубени мача с Ливърпул и Арсенал. Това бяха тежки мачове и ние не бяхме толкова интензивни колкото Арсенал и Ливърпул. Ако не покажеш толкова желание колкото противника ти няма да спечелиш такъв мач.
"Така че ние говорихме като отбор, че трябва да се подобрим в този момент, защото ние не искахме да повторим сезона от миналата година. Ние трябваше да се подобрим и това направихме. Сега сме на върха в лигата и се справяме много добре, но трябва да продължим да работим здраво и да се борим срещу отборите, които се бранят повече и трудно допускат. Ще направим всичко за да продължим все така."
- Челси се върна до точка с Нюкасъл
- Мареска за слуховете за Ман Сити: 100% спекулация
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Нюкасъл ще отстъпи на Челси
- Карагър: Не мисля, че Мареска ще бъде мениджър на Челси през следващия сезон
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Великобритания заплаши Абрамович
- Крило на Челси желае да напусне клуба
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]