Мкхитарян: Няма да се предадем за титлата
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Хенрик Мкхитарян обяви, че клубът все още се надява да спечели титлата през този сезон. Преди поредния осемнадесети кръг от Висшата лига срещу Съндърланд Юнайтед изостава на 13 точки от лидера Челси, но крилото заговори:
"Моето желание е отборът да има възможно най-добър сезон - за Манчестър Юнайтед, за играчите и за феновете. Надявам се да имаме страхотен сезон и да се борим за титли. Дано в 2017 спечелим трофеи. Но в момента Юнайтед е далеч зад лидера.
"Не сме се отказали още, не казваме, че сме вън от състезанието. Има много мачове до края, особено по това време, така че ще направим всичко възможно да сме в топ 4. И, разбира се, в Лига Европа искаме да стъгнем възможно най-далеч."
- Манчестър Юнайтед набеляза Чуамени за наследник на Каземиро
- Карик: Победи като тази са смисълът на футбола
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Галатасарай подготвя нова офанзива за Бруно Фернандеш
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]