Моуриньо: Ибра завършва кариерата си на високо ниво, а не в Китай
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо призна, че високо цени Златан Ибрахимович, който през лятото пристигна на "Олд Трафорд" от ПСЖ, вместо да се отправи към Китай или САЩ, за да завърши кариерата си там.
"Радвам се за Ибрахимович. Той завършва кариерата си на високо ниво, а не в САЩ или Китай, той завършва на върха. Головете му са хубави. Вкара 16 гола и само един от дузпа, докато останалите голмайстори често вкарват от дузпи. Ето защо не мога да не се радвам за Ибрахимович", заяви Моуриньо.
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]