Пардю: Ибра ме радва от 17-годишен
Преди срещата на Манчестър Юнайтед и Кристъл Палас мениджърът на Палас Алан Пардю разкри, че се е запознал с нападателя на "червените дяволи" Златан Ибрахимович още когато той е бил младеж в Швеция и няма търпение да го срещне тази вечер в двубоя между двамата:
"Да излезеш срещу Златан е нещо, което не съм правил в кариерата си и го очаквам с нетърпение. Аз го срещнах когато той беше на 17 години в Швеция. Жена ми е шведка и цялото ѝ семейство го обича до смърт. Той е икона там, почти като бог.
"Той винаги ме кара да се усмихвам, и ме кара да се усмихвам като човек, защото той играе с правилната нагласа. Той вероятно не помни, но се срещнахме на едно събитие, и той се държа много добре, много професионално, дори толкова млад. Представете си го в Нюкасъл или Уест Хем. Те щяха да го обикнат. Той заразява, представлява играта по правилния начин. Той е страхотен талант и е вкарвал велики голове."
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
- Трансферът, който се забави с шест години
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Рафаел Леао
- Бен Джейкъбс: Манчестър Юнайтед ще се включи за Чуамени само при едно условие
- Манчестър Юнайтед набеляза талант на Расинг като алтернатива на Люис Хол
- Барселона се сбогува с Рашфорд
- Манчестър Юнайтед набеляза голмайстора на Брентфорд, но трансферът изглежда труден
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]