Манчини може да оглави Кристъл Палас
Италианският специалист Роберто Манчини може да оглави Кристъл Палас, съобщават британски източници. Според информацията, сегашният наставник на "орлите" Алън Пардю е загубил доверието на собствениците на клуба, след шестте поредни загуби.
Босовете на Палас разглеждат като основен кандидат за поста Сам Алърдайс, но също така и Роберто Манчини, който за последно бе начело на Интер.
- Де Роси: Звучи нелепо, но играхме добре
- Интер се възползва от грешките на конкурентите
- Интер ще спре възхода на Дженоа
- Киву: Трябва да продължим, като коригираме малките грешки
- Бепе Марота: Интер загуби от Ливърпул несправедливо
- Лаутаро: Съжаляваме, че несправедливостта съсипа всичко
- Мхитарян: Дузпата на Ливърпул е необяснима
- Капело: Вирц падна сам
242
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]