Рийд: Пеп сгреши с Харт и трябва да замени Браво
Бившият футболист и мениджър на Манчестър Сити Питър Рийд вярва, че Пеп Гуардиола е сгрешил с решението си да замени Джо Харт с Клаудио Браво на вратата на отбора. Според него съставът все още се нуждае от нов и по-добър вратар след като до момента Браво показва доста колебания в повечето от своите срещи:
"Вече стана достояние, че той иска Браво да излезе и да играе, но аз мисля, че Джо Харт е по-добър вратар от Браво, и има по-добри умения с крака. Всичко е субективно, всичко е мнение и такъв е футбола. Аз не съм съгласен с Пеп по този въпрос но той е този с рекордите, така че времето ще покаже дали е бил прав за вратаря. Но според мен той направи грешка."
"Да го кажем така, ако погледнете отборите, които печелят злато, и погледнете вратаря, ще видите Нойер, ще видите Петер Шмайхел, Ван дер Сар, Чех, а аз това не го виждам в Манчестър Сити. Мисля, че трябва да имаш топ вратар и за мен той е добър, но не е топ."
- Бенжамен Менди продаде копието си от световната купа за 54 000 евро
- Реал Мадрид временно замрази преговорите за Родри заради трансфера на Диоманд
- Реал Мадрид подготвя оферта от 40-50 млн. евро за Родри
- Манчестър Сити намери заместник на Родри
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Родри обмисля трансфер в Реал, но Барселона също остава вариант
- Родри отказа на ПСЖ, чака оферта от Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори за Родри
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]