Куман потвърди, че иска Депай в Евертън
Мениджърът на Евертън Роналд Куман потвърди, че има намерение да опита да привлече изпадналия в немилост за Жозе Моуриньо Мемфис Депай от Манчестър Юнайтед. Депай премина при "червените дяволи" през 2015-та година от ПСВ, но от тогава той не успява да се наложи в отбора въпреки дадените му възможности:
"Ще ми хареса да го имам при мен в Евертън," каза Куман пред Fox Sports. "Той е много интересен играч по мое мнение. Има много индивидуални качества и винаги е опасен в атака, а и е много ефективен. Просто трябва да му се даде регулярно игрово време. Вече го исках в Саутхемптън през 2015-та, но тогава той избра Манчестър Юнайтед, което беше логично."
- Артета: Ще реагираме на загубата от Ман Юнайтед
- Доргу ще отсъства от игра 10 седмици
- Ювентус се насочва към нападател на Ман Юнайтед?
- Куня обясни как Карик е сплотил отбора
- Карик: Има чувство за единство в отбора
- Артета: Загубихме инерция срещу Ман Юнайтед
- Венгер: Карик създаде нещо специално
- Куня: Арсенал е най-добрият отбор в света
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]