Ливърпул би в Уест Хем и натрупа 19 точки преднина

Уест Хем Юнайтед посрещна Ливърпул за срещата от двадесет и четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес на "Лондон Стейдиъм" гостите спечелиха с 2:0 и застанаха на 19 точки пред най-близкия си преследвач - Манчестър Сити.

В 33-ата минута Ориги спечели дузпа срещу Диоп и Нгакиа и зад бялата точка застана Мохамед Салах. Египтянинът прати вратаря в грешна посока и мощно забоде топката до гредата за 1:0.

Във втората част 2:0 направи Окслейд-Чембърлейн в 52-ата минута, при една бърза контра, в края на която се справи със защитник и матира Фабиански. Асистенцията за гола бе на Салах.

В 79-ата минута Салах бе близо до нов гол когато стреля без подготовка при подаване на Вайналдум на ръба на наказателното поле, но гредата спря удара му.