LIVE GAMES » FOOTBALL
Thursday 9 November
06:00 Australia (W) 2 - 1 Chile (W)
07:00 SKA Khabarovsk 3 - 2 Chayka
07:00 Kashima Antlers 0 - 2 Kawasaki Frontale
07:00 Yokohama Marinos 4 - 2 Consadole Sapporo
07:00 Jubilo Iwata 0 - 1 FC Tokyo
07:00 Nagoya 3 - 0 Vissel Kobe
08:00 Newcastle Jets 1 - 1 Perth Glory
08:00 Cerezo Osaka 1 - 0 Shonan Bellmare
10:30 Madura United 1 - 2 Surabaya United
10:30 Mitra Kukar 1 - 1 Persela
10:30 Borneo 0 - 1 PSIS Semarang
10:30 Western United 2 - 1 Western Sydney Wanderers
10:30 PS TIRA 2 - 2 Persebaya Surabaya
10:50 Melbourne City 2 - 0 Wellington Phoenix
11:00 Yenisey Krasnoyarsk 1 - 0 Khimki
11:00 Arsenal Tula U21 2 - 1 Zenit St. Petersburg U21
11:00 Orenburg U21 3 - 0 FC Ufa U21
11:00 Resita 1 - 1 Petrolul Ploiesti
11:15 Slavoj Vysehrad 0 - 2 Pardubice
12:00 Austria U18 0 - 1 Poland U18
12:00 Kokand 1912 2 - 5 Bunyodkor
12:00 Binh Duong 1 - 2 Song Lam Nghe An
12:00 Sochi U21 2 - 2 CSKA Moscow U21
12:00 Tekstilshchik 1 - 0 Krasnodar II
12:00 Alashkert 1 - 1 Ararat
12:00 Saburtalo 3 - 1 WIT Georgia
12:00 Rustavi 0 - 2 Dynamo Tb
12:00 Zorya Luhansk U21 3 - 1 Kolos Kovalivka U21
12:15 Montana 0 - 2 Septemvri Sofia
12:30 Arsenal Tula U21 0 - 0 Anzhi Makhachkala U21
13:00 Akzhayik 2 - 1 Maqtaaral
13:00 FC Rostov U21 0 - 1 Dinamo Moskva U21
13:00 Academica Clinceni 1 - 0 Politehnica Iasi
13:00 Kuressaare 0 - 1 Trans Narva
13:00 Tallinna Kalev 3 - 0 Tulevik
13:00 Paide 3 - 1 Levadia Tallinn
13:00 Nоmme Kalju FC 2 - 3 Tammeka Tartu
13:00 Maardu 0 - 12 Flora Tallinn
13:00 Rubin Kazan 0 - 1 Dinamo Moskva
13:00 Speranta Nisporeni 2 - 1 Milsami
13:00 Dinamo-Auto 2 - 1 Sfintul Gheorghe
13:00 Zimbru 0 - 0 Codru Lozova
13:00 Sheriff 1 - 1 Petrocub
13:00 Suduva 4 - 1 Kauno Zalgiris
13:00 Palanga 2 - 2 Banga
13:00 Slutsk 0 - 0 Gorodeya
13:00 Shakhtar Donetsk U21 1 - 1 Dynamo Kyiv U21
13:00 Gabala 3 - 0 Sabail
13:00 BB Erzurumspor 0 - 0 Akhisarspor
13:00 Mafra 3 - 1 FC Porto II
13:00 Kolos Kovalivka 1 - 3 Dnipro Dnipropetrovsk
13:00 Kryvbas Kryvyi Rih 1 - 0 Vorskla Poltava
13:30 Nassaji Mazandaran 2 - 0 Esteghlal Khuzestan
14:00 Nasaf 3 - 0 Shurtan
14:00 Pakhtakor 2 - 0 Olmaliq
14:00 Hong Kong 0 - 2 Bahrain
14:00 Pars Jam Bushehr 3 - 0 Paykan
14:00 Tractor Sazi 4 - 1 Zob Ahan
14:00 Lokomotiv Tashkent 4 - 0 Buxoro
14:00 Uzbekistan 3 - 1 Kyrgyzstan
14:00 Mordovia Saransk 1 - 1 Torpedo Moskva
14:00 Nizhny Novgorod 2 - 2 Spartak Moskva II
14:00 Avangard Kursk 3 - 2 Tom Tomsk
14:00 Rotor Volgograd 1 - 1 Chertanovo
14:00 FK Ventspils 0 - 1 FK Liepаja
14:00 Valmiera / BSS 3 - 3 FS Metta/LU
14:00 BFC Daugavpils 2 - 2 FK Jelgava
14:00 FK Riga 4 - 1 FK Spartaks Jurmala
14:00 Alaves 3 - 0 Real Valladolid
14:00 Holstein Kiel 1 - 1 Hamburger SV
14:00 Sandhausen 3 - 2 Greuther F?rth
14:00 Osnabrueck 1 - 0 Stuttgart
14:00 German 2 Bundesliga Simulcast
14:00 Genclerbirligi 2 - 1 Kayserispor
14:00 Mariupol 2 - 2 Karpaty Lviv
14:00 Desna 1 - 1 Dnipro-1
14:00 Agrobiznes Volochysk 2 - 1 Inhulets
14:00 Hirnyk-Sport 3 - 0 Chornomorets
14:00 Minai 2 - 0 Mykolaiv
14:00 Avanhard 2 - 0 Prykarpattia
14:00 Tesla Stropkov 2 - 3 Slovan Bratislava
14:30 Czech Republic U16 2 - 0 Germany U16
14:30 Chelsea 2 - 0 Crystal Palace
14:30 Nottingham Forest 1 - 0 Derby County
14:30 Luftetari 0 - 0 Teuta
14:30 Bylis 2 - 3 Skenderbeu
14:45 Malaysia 1 - 0 Tajikistan
15:00 Sepahan 3 - 0 Saipa
15:00 Esteghlal - Padideh
15:00 AGMK 1 - 3 Kokand 1912
15:00 Neftchi Fargona 0 - 1 Sogdiana Jizzakh
15:00 Armavir 0 - 1 Shinnik Yaroslavl
15:00 Zilina 1 - 2 Ruzomberok
15:00 Uerdingen 0 - 3 Kaiserslautern
15:00 Ingolstadt 4 - 2 Zwickau
15:00 Sonnenhof 0 - 3 Waldhof Mannheim
15:00 Unterhaching 0 - 0 Meppen
15:00 Hallescher FC 0 - 1 Munchen 1860
15:00 Hansa Rostock 1 - 2 Duisburg
15:00 Shakhtyor Soligorsk 5 - 1 Slavia
15:00 Etar 1 - 0 Cherno More
15:00 Arges 0 - 0 UTA Arad
15:00 Ironi Kiryat Shmona 0 - 1 Hapoel Tel Aviv
15:00 Keshla 2 - 1 Neftchi
15:00 Al Rayyan 1 - 2 Umm-Salal
15:30 FC Rostov 1 - 2 Tambov
15:30 Liefering 1 - 3 Vorwarts Steyr
15:30 Dornbirn 2 - 2 Blau-Weiss Linz
15:30 Zlin 1 - 0 Sigma Olomouc
15:30 Pribram 0 - 0 Opava
15:30 Giresunspor 2 - 1 Osmanlispor
15:30 Istanbulspor 1 - 2 Menemen Belediyespor
15:45 Guingamp 1 - 1 AC Ajaccio
15:45 Rudar 3 - 3 Celje
16:00 Azerbaijan U21 0 - 7 Germany U21
16:00 Armenia 4 - 1 Belarus
16:00 NorthEast United 0 - 1 Mumbai City
16:00 Brescia 0 - 4 Torino
16:00 Juve Stabia 1 - 1 Benevento
16:00 Perugia 0 - 2 Cittadella
16:00 Pisa 3 - 2 Spezia
16:00 Venezia 1 - 0 Livorno
16:00 Virtus Entella 1 - 1 Pordenone
16:00 Lokomotivi Tb 0 - 2 Chikhura
16:00 Baltika Kaliningrad 3 - 0 Fakel
16:00 Atletico de Kolkata 3 - 1 Jamshedpur
16:00 Lokomotiva 3 - 1 Inter Zapresic
16:00 Wisla Plock 0 - 0 Cracovia
16:10 Al Ahli 1 - 1 Al Rayyan
16:10 Al-Khor 0 - 1 Al-Arabi
16:10 Argentina (W) 1 - 0 Colombia (W)
16:10 Al-Sadd 0 - 3 Qatar SC
16:15 Al-Arabi - Al Kharitiyath
16:30 Hertha BSC 2 - 4 RB Leipzig
16:30 Mainz 05 2 - 3 Union Berlin
16:30 Schalke 04 3 - 3 Fortuna Dusseldorf
16:30 SC Paderborn 0 - 1 Augsburg
16:30 German Bundesliga Simulcast
16:30 Notodden 0 - 2 Start
16:30 Raufoss 4 - 5 Skeid
16:30 Aalesund 3 - 1 Sandefjord
16:30 KFUM 0 - 0 Sogndal
16:30 Jerv 0 - 2 Kongsvinger
16:30 Sandnes Ulf 0 - 0 Strommen
16:30 HamKam 3 - 2 Nest-Sotra
16:30 Ullensaker / Kisa 2 - 0 Tromsdalen
16:30 Sivasspor 2 - 0 Konyaspor
16:30 Caykur Rizespor 1 - 0 Antalyaspor
17:00 Rustavi 0 - 3 Sioni
17:00 Gorodeya 1 - 0 Dinamo Brest
17:00 Burnley 3 - 0 West Ham United
17:00 Newcastle United 2 - 1 AFC Bournemouth
17:00 Southampton 1 - 2 Everton
17:00 Tottenham Hotspur 1 - 1 Sheffield United
17:00 Preston North End 3 - 1 Huddersfield Town
17:00 Heart of Midlothian 5 - 2 Saint Mirren
17:00 Kilmarnock - Hamilton Academical
17:00 Ross County 1 - 3 Aberdeen
17:00 Saint Johnstone 1 - 4 Hibernian
17:00 Maidenhead United 1 - 3 Rotherham United
17:00 Valencia CF 2 - 0 Granada
17:00 Huesca 3 - 1 Real Oviedo
17:00 Mirandеs 2 - 0 Extremadura UD
17:00 Gomel 1 - 0 Minsk
17:00 Youssoufia Berrechid 3 - 2 Raja Casablanca
17:00 Horsens 2 - 1 Silkeborg
17:00 Lviv 2 - 0 Vorskla Poltava
17:00 Al Khaleej 3 - 1 Al-Tai
17:00 Al Raed 2 - 1 Al Shabab
17:10 Al Ahli 0 - 2 Al-Wakrah
17:15 Niki Volos 3 - 2 Panetolikos
17:20 Al Ahli 0 - 2 Al Quadisiya
17:30 Rio Ave 1 - 0 Vitoria Setubal
17:30 Targoviste 1 - 1 CSU Craiova
17:30 CSKA Sofia 1 - 0 Slavia Sofia
17:30 Sektzia Nes Tziona 2 - 1 Hapoel Beer Sheva
17:30 Chernomorets Balchkik 0 - 3 CSKA Sofia
17:30 Astana 0 - 0 Balkani
17:45 CSKA Sofia 3 - 0 Vitosha Bistritsa
17:55 Maribor 4 - 1 Domzale
18:00 Adanaspor 1 - 1 Gaziantep BB
18:00 Petrolul Ploiesti 1 - 0 Ripensia Timisoara
18:00 SK Sturm Graz 3 - 1 Hartberg
18:00 Sankt Poelten 5 - 1 Swarovski Tirol
18:00 SCR Altach - SK Rapid Wien
18:00 Austrian Bundesliga Simulcast
18:00 Spartak Moskva 2 - 0 Krylya Sovetov
18:00 Dunajska Streda - Trencin
18:00 Spartak Trnava - Pohronie
18:00 Senica - Zemplin Michalovce
18:00 Sered - Nitra
18:00 Zalaegerszeg - Mezokovesd
18:00 Kaposvаri - MOL Vidi
18:00 Puskas Akademia - Ujpest
18:00 Paksi SE - Varda
18:00 Jablonec - Sparta Praha
18:00 Altay - Fatih Karagumruk
18:00 Deportivo Llacuabamba - Carlos Manucci
18:20 Umm-Salal 0 - 2 Al-Sailiya
18:20 Al-Gharrafa - Umm-Salal
18:30 Cambodia 1 - 2 Myanmar
18:30 Arsenal Tula 2 - 0 Anzhi Makhachkala
18:30 Brest - Paris Saint-Germain FC
18:30 Al Hilal 1 - 0 Urawa
18:30 Wil - Chiasso
18:30 Varazdin - Slaven Koprivnica
18:30 Al Ahli 0 - 3 Al-Gharrafa
18:30 Umm-Salal 0 - 2 Al Rayyan
18:45 Dinamo Minsk 2 - 0 Slutsk
19:00 Germany U20 2 - 2 Italy U20
19:00 Finland 3 - 0 Estonia
19:00 Proleter Novi Sad 1 - 2 Radnicki Nis
19:00 Rudes 0 - 1 Gorica
19:00 Gornik Zabrze 2 - 2 Slask Wroclaw
19:00 Mlad? Boleslav 0 - 0 Dukla Praha
19:00 Yeni Malatyaspor 5 - 0 Trabzonspor
19:00 Maccabi Netanya - Hapoel Raanana
19:00 Legia Warszawa - Gornik Zabrze
19:00 Internazionale Milano - Hellas Verona
19:00 Empoli - Pescara
19:00 Sporting Charleroi - AS Eupen
19:00 Albacete - Lugo
19:00 Sporting Gijоn - Numancia
19:00 Haugesund - Viking FK
19:00 Gaziantep BB - Galatasaray
19:00 Volyn - Rukh Vynnyky
19:00 Pogon Szczecin 1 - 1 Bielsko Biala
19:30 Lillestrom 0 - 5 Manchester City
19:30 Paderborn 07 4 - 4 Holstein Kiel
19:30 Sandhausen 0 - 0 Duisburg
19:30 German 2 Bundesliga Simulcast
19:30 Leicester City - Arsenal
19:30 Bayern Munchen - Borussia Dortmund
19:30 SC Heerenveen 2 - 1 Sparta Rotterdam
19:30 SD Eibar - Real Madrid
19:30 OFI - PAOK
19:30 England (W) - Germany (W)
19:30 Lecce 2 - 1 Atalanta
19:30 US Sassuolo 1 - 1 Roma
19:30 1. FC Koln 1 - 2 Bayer 04 Leverkusen
19:45 FC Eindhoven - Dordfrecht
19:45 Servette Chenois (W) 0 - 7 Chelsea (W)
19:45 Zhytlobud-1 (W) 0 - 0 Breidablik (W)
19:45 Europa League, Simulcast
19:45 Toulouse 3 - 2 Liverpool
19:45 LASK Linz 3 - 0 Union Saint-Gilloise
19:45 Qarabag 0 - 1 Bayer Leverkusen
19:45 Maccabi Haifa 1 - 2 Villarreal
19:45 Rennes 3 - 1 Panathinaikos
19:45 Slavia Praha 2 - 0 Roma
19:45 Servette 2 - 1 Sheriff
19:45 Ajax 0 - 2 Brighton
19:45 Aberdeen
19:45 HJK 0 - 1 Eintracht
19:45 Ferencvaros 1 - 1 Genk
19:45 Cukaricki 0 - 1 Fiorentina
19:45 Nordsjaelland 1 - 1 Spartak Trnava
19:45 Viktoria Plzen 1 - 0 Dinamo Zagreb
19:45 Legia Warsaw 2 - 0 Zrinjski
19:45 Besiktas 1 - 2 Bodoe/Glimt
19:50 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
20:00 Slovenia U21 2 - 0 Montenegro U21
20:00 France U21 3 - 0 Bulgaria U21
20:00 Kosovo U21 0 - 4 Israel U21
20:00 Iran 2 - 1 Panama
20:00 Wurzburger Kickers 0 - 2 Zwickau
20:00 Erfurt 3 - 1 Babelsberg
20:00 Br?ndby 2 - 0 AGF Aarhus
20:00 Hassania Agadir 3 - 0 Olympic Safi
20:00 Santa Clara - Benfica
20:00 Difaa El Jadida - Tihad Casablanca
20:00 Luzern - Servette
20:00 Xamax - Thun
20:00 Molinos El Pirata - Deportivo Municipal
20:00 Umea 1 - 0 Sundsvalл
20:00 Plaza Colonia 2 - 2 Liverpool Montevideo
20:00 Duisburg 1 - 3 Viktoria Koln
20:00 Sevilla FC 1 - 2 Real Sociedad
20:00 UD Almeria 1 - 0 Getafe CF
20:00 Levadiakos 0 - 1 Olympiacos
20:00 AEK Athens 3 - 0 OFI
20:00 Besiktas 3 - 1 Serik Belediyespor
20:00 Hapoel Beer Sheva 3 - 0 Hapoel Hadera
20:00 Al-Riyadh 1 - 1 Al Fateh
20:00 Dhamk 2 - 2 Al Ahli
20:10 Liefering 4 - 1 Wacker Innsbruck II
20:10 Lafnitz 1 - 1 Wiener Neustadt
20:10 Amstetten 2 - 3 Juniors OO
20:10 Horn 2 - 2 Kapfenberger SV
20:10 Floridsdorfer AC 0 - 0 Austria Wien II
20:15 Romania 2 - 0 Turkey
20:15 Sport Huancayo 0 - 3 Ayacucho
20:15 Hapoel Tel Aviv 2 - 1 Beitar Jerusalem
20:30 Spain U21 1 - 0 Iceland U21
20:30 Botosani - FCSB
20:30 Honved - Diоsgyоr
20:30 Lanus - Banfield
20:30 Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Hapoel Hadera
20:30 UTA Arad - Gaz Metan Medias
20:30 Randers 1 - 3 Silkeborg
20:30 Sparta Praha 4 - 0 Slov?cko
20:30 Thun - Luzern
20:30 Hapoel Haifa 0 - 1 Maccabi Haifa
20:45 Fortuna Sittard 1 - 0 ADO Den Haag
20:45 Vitoria Guimaraes 1 - 1 Vizela
21:00 Belgium U21 3 - 2 Cyprus U21
21:00 Hungary - Luxembourg
21:00 Stjarnan 1 - 2 Slavia Praha
21:00 Winterthur 1 - 3 Servette
21:00 Gazеlec Ajaccio 2 - 1 Troyes
21:00 Auxerre 0 - 0 Niort
21:00 Chаteauroux 1 - 2 Metz
21:00 Clermont 3 - 0 Orlеans
21:00 Grenoble Foot 38 2 - 0 AC Ajaccio
21:00 Le Havre 3 - 2 Sochaux
21:00 Lorient 2 - 1 Paris
21:00 Red Star 0 - 3 Beziers
21:00 French Ligue 2 Simulcast
21:00 Netherlands (W) 3 - 0 Switzerland (W)
21:00 Esperance 3 - 0 Al-Ahly Cairo
21:00 Moreirense 2 - 0 Portimonense
21:00 Zwolle 2 - 3 Willem II
21:00 CSU Craiova 1 - 1 Sepsi
21:00 Sparta Rotterdam 4 - 2 Utrecht II
21:00 Volendam 3 - 2 MVV Maastricht
21:00 RKC Waalwijk 3 - 5 Jong PSV
21:00 FC Eindhoven 1 - 2 Telstar
21:00 Den Bosch 2 - 1 FC Twente
21:00 Always Ready - Blooming
21:00 Monaco - Dijon
21:00 LOSC Lille - Metz
21:00 Reims - Angers
21:00 Strasbourg - Nimes
21:00 French Ligue 1 Simulcast
21:00 Kortrijk - Waasland-Beveren
21:00 Cercle Brugge KSV - Sint-Truiden
21:00 Las Palmas - Alcorcоn
21:00 Wisla Krak?w - Arka Gdynia
21:00 Morecambe 0 - 2 Carlisle Utd
21:00 Tranmere 3 - 2 Oldham Athletic
21:00 Crewe Alexandra 3 - 0 Wolverhampton 21y
21:00 Scunthorpe Utd 2 - 3
21:00 Wycombe 0 - 5 Burton Albion
21:00 Swindon 1 - 0 Newport County
21:00 Crowley Town 0 - 4 Southampton 21y
21:00 Leyton Orient 1 - 0 Charlton Athletic
21:00 Stevenage 1 - 0 Cambridge Utd
21:00 Port Vale 5 - 0 Liverpool 21y
21:00 Sunderland 1 - 1 Bradford City
21:00 Sheffield Wednesday 4 - 0 Harrogate Town
21:00 Rapid Bucuresti 0 - 2 Farul
21:00 Ujpest 2 - 1 Fehervar
21:00 RCD Espanyol 0 - 1 Villarreal CF
21:00 AFC Ajax 2 - 2 BV Vitesse
21:00 Manchester United 7 - 0 Everton
21:00 Granada - Athletic Bilbao
21:00 Arsenal - Bristol City
21:15 Maribor 3 - 1 Krka
21:15 Lausanne Sports 1 - 5 Young Boys
21:30 Frosinone 1 - 1 Fiorentina
21:30 Pogon Szczecin 2 - 1 Legia Warszawa
21:30 Hannover 96 2 - 1 Wolfsburg
21:30 Ried 1 - 3 Blau-Weiss Linz
21:30 Antwerp 2 - 0 Oostende
21:30 Oostende - Mouscron
21:30 Guarani - Ponte Preta
21:30 Sport Recife 1 - 0 Criciuma
21:30 Holstein Kiel 1 - 1 Hamburger SV
21:30 Luzern 0 - 2 FC Basel
21:30 Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
21:30 Schalke 04 - Mainz 05
21:30 RB Leipzig - Freiburg
21:30 Union Berlin - Augsburg
21:30 Bundesliga, Simulcast
21:30 Sandecja - Slask Wroclaw
21:45 Scotland 0 - 1 Netherlands
21:45 Northern Ireland 0 - 1 Switzerland
21:45 Croatia 4 - 1 Greece
21:45 Aberdeen 1 - 0 Hibernian
21:45 LOSC Lille 0 - 0 Strasbourg
21:45 Sheffield United 0 - 0 Sheffield Wednesday
21:45 Tychy 4 - 2 Odra Opole
21:45 Napoli - Genoa
21:45 Heracles Almelo - VVV Venlo
21:45 Oxford 2 - 1 Northampton Town
21:45 Barrow 1 - 0 Leicester City 21y.
21:45 Fleetwood Town 1 - 4 Accrington Stanley
21:45 Ipswich Town 0 - 0 Colchester Utd
21:45 Mansfield Town 6 - 3 Newcastle 21y.
21:45 Sutton United 1 - 0 AFC Wimbledon
21:45 Portsmouth 3 - 0 Crystal Palace 21y.
21:45 Newcastle United - Crystal Palace
21:45 Southampton - Sheffield Wednesday
21:45 Arsenal - Brighton & Hove
21:45 West Ham United - Blackburn
21:45 Wolverhampton - Leeds
21:45 Nottingham - Tottenham Hotspur
21:45 Saint Mirren - Saint Johnstone
21:45 Rangers - Heart of Midlothian
21:45 Motherwell - Celtic
21:45 Dundee United - Kilmarnock
21:45 Shrewsbury Town - Oxford
21:45 Patro Eisden - Club Brugge KV
21:45 Fiorentina - Salernitana
21:45 Internazionale Milano - Bologna
21:45 Torino - Sampdoria
21:55 Haringey Borough 0 - 1 AFC Wimbledon
22:00 Fеnix 0 - 2 Liverpool Montevideo
22:00 Rampla Juniors 1 - 1 El Tanque Sisley
22:00 Levante 1 - 3 Real Sociedad
22:00 Perugia 2 - 1 Crotone
22:00 France (W) - Serbia (W)
22:00 Goias - Santos
22:00 FC Barcelona - Celta de Vigo
22:00 Independiente 1 - 1 Col?n Santa Fe
22:00 Jong Utrecht - Roda JC
22:00 Girona 1 - 1 Las Palmas
22:00 Juventus (W) 2 - 2 Wolfsburg (W)
22:00 PSG (W) 4 - 0 Real Madrid W
22:00 Manchester City - Chelsea
22:00 Liverpool - Derby County
22:00 Melgar - Alianza Lima
22:00 Mexico - Iraq
22:00 Haecken - Molde
22:00 Rangers - Sparta Prague
22:00 Real Betis - Aris Limassol
22:00 Sporting - Rakow
22:00 Atalanta - Sturm Graz
22:00 AEK - Marseille
22:00 West Ham 1 - 0 Olympiacos
22:00 Freiburg - Backa Topola
22:00 Aston Villa - AZ
22:00 Olimpija Ljubljana - KI Klaksvik
22:00 Zoria - Maccabi T-A
22:00 Breidablik - Gent
22:00 Slovan Bratislava - Lille
22:00 Ludogorets 2 - 0 Fenerbahce
22:00 Brugge - Lugano
22:30 Independiente JT - Colon Santa Fe
22:30 Famalicao - Moreirense
22:30 Melgar - Sporting Cristal
22:30 Uni Cezar Vallejo 4 - 1 Alianza Lima
22:30 RCD Mallorca - Atletico de Madrid
22:45 San Lorenzo - Argentinos Juniors
22:45 Estoril - Benfica
23:15 Vila Nova 3 - 1 Figueirense
23:15 Vitoria Setubal 2 - 1 Feirense
00:00 Sаo Paulo 2 - 2 Chapecoense
00:00 Atlеtico Mineiro 3 - 2 Atlеtico GO
00:00 Talleres Cordoba 0 - 0 Aldosivi
00:00 Palmeiras - Corinthians
00:00 Brasil de Pelotas - Oeste
00:00 CRB - Atletico Goianiense
00:00 Santa Fe - Am?rica
00:00 Santiago Wanderers 0 - 3 Curico
00:00 Operario Ferroviario 2 - 1 Remo
00:00 Confianca 0 - 0 Nautico
00:00 Fluminense - Goias
00:00 Coritiba - Corinthians
00:00 Avai - Ceara
00:00 Goias - Santos
00:00 Corinthians - Atlеtico Mineiro
00:10 Rubio Nu 2 - 4 Libertad
00:15 Sportivo Luqueno 1 - 0 Sportivo Trinidense
00:15 Talleres Cordoba 1 - 1 Lanus
00:30 Juventude 0 - 1 Ponte Preta
00:30 Boa 0 - 1 Brasil de Pelotas
01:00 Fluminense 2 - 2 Coritiba
01:00 Real San Luis - Necaxa
01:00 Godoy Cruz 1 - 2 Independiente
01:00 Melgar 4 - 1 Sport Boys
01:00 Santa Fe - Pereira
01:00 Bahia - Cuiaba
01:00 Botafogo - Grеmio
01:30 Coritiba 1 - 0 Goias
01:30 Fortaleza - Bragantino
02:00 Atletico Tucuman 2 - 1 Rosario Central
02:10 Central Cordoba SE - Patronato
02:15 Independiente JT 3 - 1 Delfin
02:30 Club Destroyers 1 - 2 Guabira
02:30 Nacional - C?cuta
02:30 Central Cordoba SE - Defensa y Justicia
02:30 Cruzeiro 2 - 0 Brusque
02:30 Grеmio 1 - 0 Fluminense
02:30 Atlеtico GO - Atletico-PR
02:30 Palmeiras - America Mineiro
02:30 Juventude - Flamengo
02:45 Chico 2 - 2 Huila
03:00 Veracruz 2 - 2 Quer?taro
03:00 Tigres - Pachuca
03:00 Universitario - Ayacucho
03:05 Junior - Millonarios
05:00 Canada - USA
05:00 Monterrey - Santos Laguna
05:00 Atlas 0 - 0 Pachuca
05:00 Chivas Guadalajara - Quer?taro
05:00 Leоn - Toluca
05:00 Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps
06:00 Luch-Energiya Vladivostok - Nizhny Novgorod
01:00 Botafogo - Vitoria
01:30 Aguia de Maraba - Sаo Paulo
HIGHLIGHTS
« November 2024 » | Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 |
Ad: livescore.in
CHAT
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SCORE!
PICS
Partner: Soccer Predictions