Леброн и Коби: Лео Меси е най-добрият за всички времена
Суперзвездите от НБА Леброн Джеймс и Коби Брайънт не скриха симпатиите си към голмайстора на Барселона Лео Меси, като заявиха, че той ще стане един от най-великите футболисти на всички времена. Както е известно американските баскетболисти в момента са в каталунската столица, като се очаква съставът на САЩ да играе две контроли - срещу Испания и Аржентина.
"Лео Меси е най-добрият играч в света. И ако все още не е станал най-добрият за всички времена, то той ще го направи", сигурен е Джеймс.
"Меси е най-добрият... Един път имах възможност да наблюдавам тренировка на Барселона и наистина се наслаждавах на това, което той правеше с топката", добави Брайънт.
- Деко: Изненадва ме уволнението на Алонсо
- Барса изтри всички публикации за трансфера на Кансело
- Барса обяви трансфера на Кансело
- Рафиня обясни защо е останал в Барселона
- Лапорта: Изненадан съм от поведението на Мбапе
- Мбапе загуби пет от шестте си Ел Класико, откакто се присъедини към Реал
- Барса е с четири трофея при Флик
- Лева повтори постижение на Суарес и Гризман
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]