Гейджи: Сам съм, не излизам с жени и съм напълно фокусиран върху себе си
Новият шампион на UFC в лека категория Джъстин Гейджи направи откровено признание за личния си живот, разкривайки, че в момента няма връзка и предпочита да бъде сам.
"Просто си стоя вкъщи и не се занимавам с жени. Сам съм. Необвързан и стабилен. В момента нямам връзка, самотен съм. Никога не съм бил женен. Просто така и не срещнах жена, за която да поискам да се оженя. Нямам и деца“, заяви Гейджи, цитиран от профила Kırmızı Köşe в социалната мрежа X.
Американецът се намира в един от най-успешните периоди в кариерата си, след като на 15 юни завоюва титлата в лека категория на UFC. На галавечерта UFC White House – Freedom 250, проведена във Вашингтон, той победи Илия Топурия с технически нокаут и се изкачи на върха на дивизията.
След триумфа си Гейджи даде да се разбере, че в момента основният му приоритет остава кариерата и че не бърза да прави промени в личния си живот. На 37 години американецът продължава да бъде една от най-атрактивните и популярни фигури в UFC, а с шампионския пояс около кръста вниманието към него вероятно ще стане още по-голямо.
- Погачар спечели Тур дьо Франс за пети път и се изравни с легендите
- Чарлз Баркли: Шокиран съм, че Леброн избра Филаделфия
- Ландо Норис триумфира в Гран при на Унгария и увеличи аванса си в шампионата
- Бивш победител в Джиро д'Италия получи 20-годишно наказание за допинг
- Малайзия ще приеме Гран при на Бахрейн през 2026 година
- Макс Верстапен: Нещо не е наред с болида, така няма как да се борим
- Ландо Норис спечели полпозишъна за Гран при на Унгария
- Шампионът от US Open Доминик Тийм започва футболна кариера
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]