Серундоло спечели турнира в Буенос Айрес
Световният номер 19 Франсиско Серундоло от Аржентина спечели турнира от ATP-250 в Буенос Айрес, Аржентина. Той победи италианеца Лучано Дардери в мача за титлата , завършвайки с 6-4, 6-2.
Мачът продължи 1 час и 37 минути. През това време Серундоло сервира един ас, допусна четири двойни грешки и реализира четири от 10-те си точки за пробив. Дардери сервира три аса, допусна три двойни грешки и реализира една от седемте си точки за пробив.
Наградният фонд за турнира в Буенос Айрес беше 675 310 долара. Заслужава да се отбележи, че това е четвъртата титла в кариерата на аржентинеца – първата му от юли 2024 г.
- Сензации във Вашингтон: Де Минор и Шелтън отпаднаха, Пегула и Осака продължават
- Тери Розиър поиска да отпаднат две от обвиненията срещу него по делото за спортни залози
- Треньорът на Тайсън Фюри обясни защо той никога няма да изглежда като Антъни Джошуа
- Джейк Пол предизвика Нейт Диас за първия си ММА мач след мегасделката между MVP и PFL
- Усман Нурмагомедов защити титлата си в PFL с технически нокаут
- Люис Хамилтън: Болидите от 2026 година са по-лесни за управление
- Каспер Рууд допълни състава на Европа за „Лейвър къп“ в Лондон
- Ред Бул предлага на Макс Ферстапен нов дългосрочен договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]