Джон Сина ще изиграе последния си мач в WWE на 13 декември
Живата легенда на WWE - Джон Сина ще изиграе последния си мач, преди да се оттегли от кеч индустрията. Срещата е насрочена за предаването Saturday Night's Main Event на 13 декември, а опонентът все още не е ясен.
Сина обяви, че слага край на кариерата си преди около година, като за това време спечели рекордната си 17-та световна титла. Той беше замесен в сегменти с някои от големите легенди на кеча, като Дуейн Джонсън-Скалата, Ренди Ортън, Си Ем Пънк, Коуди Роудс и др.
Иначе преди броени часове Джон Сина направи последния си мач на платен турнир - "Серии Оцеляване", като загуби интерконтиненталната титла срещу Доминик Мистерио. Сега всички погледи са насочени към 13 декември, когато феновете на Световната федерация по кеч ще си вземат довиждане със своя любимец.
Любопитното е, че една от опциите за последен съперник на Сина беше българинът Мирослав Барняшев, известен като Русев. Пловдивчанинът обаче отпадна от квалфикациите, които определят последен съперник на 17-кратния световен шампион.
- Сензации във Вашингтон: Де Минор и Шелтън отпаднаха, Пегула и Осака продължават
- Тери Розиър поиска да отпаднат две от обвиненията срещу него по делото за спортни залози
- Треньорът на Тайсън Фюри обясни защо той никога няма да изглежда като Антъни Джошуа
- Джейк Пол предизвика Нейт Диас за първия си ММА мач след мегасделката между MVP и PFL
- Усман Нурмагомедов защити титлата си в PFL с технически нокаут
- Люис Хамилтън: Болидите от 2026 година са по-лесни за управление
- Каспер Рууд допълни състава на Европа за „Лейвър къп“ в Лондон
- Ред Бул предлага на Макс Ферстапен нов дългосрочен договор