Алонсо разкритикува пистата за Гран При на Лас Вегас
Двукратният световен шампион и пилот на Астън Мартин Фернандо Алонсо от Испания разкритикува пистата за Гран При на Лас Вегас.
"Тази писта е вълнуваща, защото е бърза. Но асфалтът не отговаря на стандартите на Формула 1. Твърде хлъзгав е, не успяхме да загреем гумите до правилната температура, няма сцепление. И е твърде неравен. Състезанието едва ли е безопасно. Трябва да поговорим с ФИА дали това ще се счита за приемливо през следващите години“, заяви Алонсо.
Победителят в Гран При на Лас Вегас стана четирикратният световен шампион, пилотът на Ред Бул Макс Верстапен от Холандия.
- Вилньов: Пиастри изчезна от разговорите само за няколко месеца
- Хамилтън благодари на Васьор за първата си победа с Ферари
- Топурия е в болница след тежък нокаут от Гейджи на UFC Freedom 250
- Тръмп влезе в октагона след победата на Хейджи над Топурия
- Гейджи детронира Топурия и стана шампион на UFC в лека категория
- Каролина отново е на върха! Харикейнс спечели Купа „Стенли“ след 20 години чакане
- Елкан: Това е емоционален момент за Ферари
- Алкарас пропуска Уимбълдън, но може да си партнира със Серина Уилямс на US Open
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]