Хорнър ще замени Коуел в Астън Мартин
Бившият шеф на отбора на Ред Бул във Формула 1 Кристиан Хорнър е един от претендентите да замени колегата си Анди Коуел в Астън Мартин , ако бившият служител на Мерцедес бъде уволнен, съобщи ВВС.
RacingNews365 съобщи преди това, че Коуел може да загуби мястото си след Гран При на Лас Вегас, което се проведе в САЩ на 23 ноември.
Британското издание спекулира, че уволнението на Анди може да е свързано с нарастващата роля на известния дизайнер Адриан Нюи и разногласията между тях. Адриан е и акционер в Aston Martin. Преди това, според The Race, седем членове на британския екип са били уволнени по препоръки на Нюи и техническия директор Енрико Кардиле.
- Сензации във Вашингтон: Де Минор и Шелтън отпаднаха, Пегула и Осака продължават
- Тери Розиър поиска да отпаднат две от обвиненията срещу него по делото за спортни залози
- Треньорът на Тайсън Фюри обясни защо той никога няма да изглежда като Антъни Джошуа
- Джейк Пол предизвика Нейт Диас за първия си ММА мач след мегасделката между MVP и PFL
- Усман Нурмагомедов защити титлата си в PFL с технически нокаут
- Люис Хамилтън: Болидите от 2026 година са по-лесни за управление
- Каспер Рууд допълни състава на Европа за „Лейвър къп“ в Лондон
- Ред Бул предлага на Макс Ферстапен нов дългосрочен договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]