Винъс Уилямс получи уайлд кард за турнира WTA-1000 в Синсинати
Бившата номер едно в света, 45-годишната американска тенисистка Винъс Уилямс получи уайлд кард за турнира WTA-1000 в Синсинати (САЩ). Това съобщи Tennis.com.
Турнирът в Синсинати (САЩ) ще се проведе от 7 до 18 август.
Нека припомним, че Винъс в момента играе в турнира WTA-500 във Вашингтон, където се класира за втория кръг, след като победи 23-годишната си сънародничка Пайтън Стърнс (6:3, 6:4) в първия мач от състезанието. В следващия кръг по-възрастната Уилямс ще се срещне с полската тенисистка Магдалена Френч.
Единственият човек, спечелил мач от турнир на WTA, по-възрастен от Винъс Уилямс, е Мартина Навратилова на Уимбълдън през 2004 г.
- Джони Нелсън: Усик е посредствен като левичар
- Макгрегър след тежката контузия: Това е истински ад
- Холоуей победи Макгрегър след тежка контузия на ирландеца в UFC 329
- Мухова: Болезнено е, но Линда заслужи титлата
- Носкова разкри какво е мислила, докато Мухова спасяваше мачболите във финала на Уимбълдън
- Тим Мерлир спечели осмия етап от Тур дьо Франс и записа втора поредна победа
- Линда Носкова спечели първата си титла от Големия шлем след изцяло чешки финал на Уимбълдън
- Тим Мерлир спечели спринта в седмия етап на Тур дьо Франс, Погачар запази жълтото трико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]