Треньорът на Синер за финала: Шансовете са 50 на 50
Симоне Ваньоци, треньор на световния номер едно в тениса Яник Синер, говори за финала на Уимбълдън, в който неговият възпитаник ще се изправи срещу испанеца Карлос Алкарас .
"Мисля, че шансовете на Алкарас и Синер са равни сега - 50-50. Видяхме го в Париж: изходът от мача беше решен само от няколко точки и тук ще бъде същото. Стилът на игра определено ще се промени малко, сервисът ще стане малко по-важен, движението ще се влоши. Ще видим кой ще бъде в по-добра форма в неделя“, заяви Ваньоци за Eurosport Italia.
На финала на Ролан Гарос 2025 Алкарас спечели драматичен мач с резултат 4:6, 6:7 (4:7), 6:4, 7:6 (7:3), 7:6 (10:2).
- Резултати в НХЛ от 13 април 2026 г.
- Резултати в НБА от 13 април 2026 г.
- Алкарас: Срещу Синер няма фаворити
- Резултати в НХЛ от 12 април 2026 г.
- Алкарас - Синер: Дълъг и равностоен финал
- Алкарас стигна финала в Монте Карло след победа над Вашеро
- Синер доминира над Зверев и е на финал в Монте Карло
- Скептицизъм около проекта NBA Europe заради разпределението на приходите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]