Льоклер се извини на Сайнс
27-годишният пилот от Монако Шарл Льоклер от отбора на Ферари във Формула 1 заяви, че се извинява на бившия си съотборник, испанеца Карлос Сайнс от Уилямс, за това, че го е изгонил от пистата с грешка в завой 15, което му е струвало точка.
"Движението ми беше агресивно, но не съжалявам. Трябваше да го направя, Стоу бе единственото място, където можех да изпреваря. Но тогава направих грешка и очевидно вината беше моя, затова отидох при Карлос, за да изясня ситуацията“, каза Льоклер, цитиран от RaceFans.
В края на състезанието на Силвърстоун, Льоклер завърши 14-ти, а Сайнс 12-ти.
- Резултати в НХЛ от 22 март 2026 г.
- Резултати в НБА от 22 март 2026 г.
- Доминик Парис триумфира в Лилехамер, Одермат завърши сезона като абсолютен №1
- Уимбълдън разширява видеоповторенията – нова крачка към технологичното бъдеще на тениса
- Саудитска Арабия планира собствен тенис „суинг“ след придобиването на Мастърс 1000
- Алкарас уверено напред в Маями, сензации разтърсиха схемата
- Сабаленка стартира с трудна победа в Маями, фаворитките минаха през драми и изненади
- Резултати в НХЛ от 21 март 2026 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]