Фонсека призна, че се е отказал от социалните мрежи
57-ият в световната ранглиста бразилец Жоао Фонсека призна, че се е отказал от социалните мрежи. 18-годишният тенисист заяви, че предпочита да прекарва време сред природата.
"Родителите ми винаги ме насърчаваха да ходя на разходки. Съветваха ме да стоя далеч от социалните мрежи и мобилния си телефон. Имаме къща в планината. Прекарвахме много време сред природата, карайки колело. Обичам да посещавам тези места с братята и приятелите си.
Знам, че моето поколение е пристрастено към мобилните телефони. Разбира се, аз ги използвам, но вече не прекарвам време в социалните мрежи. Знам кога да оставя телефона“, заяви Фонсека.
- FIVB въвежда тестови промени в правилата за сезон 2026
- Майкъл Иванов се завръща на пистата след година пауза
- Коболи срещу Тиафо във финала в Акапулко
- Резултати в НБА от 28 февруари 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 28 февруари 2026 г.
- Усик загатна за нещо „грандиозно“ с мистериозен пост
- Резултати в НХЛ от 27 февруари 2026 г.
- Резултати в НБА от 27 февруари 2026 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]