Верстапен отново игнорира прожекцията на филма от Формула 1
Пилотът на Ред Бул Макс Верстапен игнорира прожекцията на филма от Формула 1.
Ще ви припомним, че на 27 юни излиза филмът на Джоузеф Косински "Формула 1“ с участието на Брад Пит.
След Гран При на Канада, повечето пилоти, ръководители на отбори и служители на шампионата, включително Стефано Доменикали, пътуваха до Ню Йорк за премиерата на филма.
Верстапен реши незабавно да напусне Канада и да отиде в Белгия, където се проведоха тестове за GT3 на пистата Спа-Франкоршан.
Преди това Макс също така игнорира специална предпремиерна прожекция, организирана специално за пилотите след Гран При на Монако.
- FIVB въвежда тестови промени в правилата за сезон 2026
- Майкъл Иванов се завръща на пистата след година пауза
- Коболи срещу Тиафо във финала в Акапулко
- Резултати в НБА от 28 февруари 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 28 февруари 2026 г.
- Усик загатна за нещо „грандиозно“ с мистериозен пост
- Резултати в НХЛ от 27 февруари 2026 г.
- Резултати в НБА от 27 февруари 2026 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]