Джокович подобри рекорд на Надал
Сръбският тенисист Новак Джокович спечели най-много мачове в турнирите от Мастърс 1000 в историята. Той спечели 411 игри.
Така сърбинът счупи рекорда на Рафаел Надал от 410 спечелени мача.
Джокович достигна до 1/8-финалите на ATP-1000 турнира в Маями (САЩ). В третия кръг той победи аржентинеца Камило Уго Карабеля.
Сърбинът ще спори с италианския тенисист Лоренцо Музети за място на четвъртфиналите на турнира.
Турнирът в Маями е от 19 до 30 март. Общият награден фонд на турнира на сингъл при мъжете е 9.1 милиона долара, който в момента победи във финалния мач италианеца Яник Синер.
- Хелмут Марко напусна Red Bull
- Резултати в НБА от 9 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 9 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 8 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 8 декември 2025 г.
- Хелмут Марко: Норис е достоен световен шампион
- Сайнс: Норис не се вписва в типичните стереотипи за шампион
- Зак Браун: Успехът на Норис е заслужен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]