Девилс привлече защитник на Дъкс
Клубът от НХЛ Ню Джърси Девилс привлече защитника Брайън Дюмулен с трансфер от Анахайм Дъкс, който получава условен избор във втория рунд на драфта тази година, съобщава агенция АП.
Девилс, трети в класирането на Столичната дивизия, се нуждаят от помощ в отбрана след контузията на Дъги Хамилтън. Дюмулен, на 33, има 16 точки (два гола и 14 асистенции, в 61 мача в първия си сезон за Дъкс. Той е с изтичащ договор.
Дюмулен, двукратен шампион с Питсбърг Пенгуинс, има 171 точки (27 гола и 144 асистенции) в 687 мача в кариерата си. Той прекара десет години в Питсбърг, след което игра за Сиатъл Кракен и Анахайм.
- Резултати в НХЛ от 17 януари 2026 г.
- Резултати в НБА от 17 януари 2026 г.
- Верстапен: Няма да ни бъде лесно през новия сезон
- Ферари ще има нов състезателен инженер
- Хелмут Марко: Нищо няма да наруши съня ми
- Реал Мадрид спечели „Ел Класико“ в Евролигата
- Уайт разкритикува организаторите на мача между Пол и Джошуа
- Реал Мадрид обмисля да напусне Евролигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]