Семейството на Шумахер обжалва решението на съда
Семейството на легендарния германски състезател и седемкратен шампион във Формула 1 Михаел Шумахер подаде жалба срещу съдебно решение по делото за изнудване на семейство Шумахер заради снимки на текущото състояние на пилота. Семейството не е съгласно с присъдата на единия от обвиняемите - бившия им охранител Маркус Фриче, който получи две години затвор условно от съда.
"Обжалвахме една от присъдите, защото смятаме, че е твърде лека присъда за г-н Фриче. Според мен той беше главният подбудител на това престъпление.
Това, което все още ме шокира най-много е, че този човек масово злоупотреби с доверието, което нашето семейство му гласува. Той трябва да бъде наказан по начин, който ще възпира всички потенциални имитатори“, цитира Racingnews365 думите на Корина Шумахер.
- Ясни са всички полуфиналисти за Купата на НБА
- Резултати в НХЛ от 11 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 11 декември 2025 г.
- Кубрат Пулев: Лесните победи не са сладки
- Хелмут Марко напусна Red Bull
- Резултати в НБА от 9 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 9 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 8 декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]