От Мексико съобщиха за напускането на Перес
Мексиканският пилот на Ред Бул Серхио Перес ще се оттегли от отбора след Гран при на Абу Даби, съобщава FOX Sports Mexico.
Отборът вече взе решение за напускането на Перес и в момента обсъжда как ще бъде обявено това и при какви условия ще се разделят двамата със Серхио.
По-рано бе съобщено, че основните кандидати за овакантеното място в Ред Бул са пилотите на RB, новозеландецът Лиам Лоусън и японецът Юки Цунода. Въпреки това Auto Motor und Sport смята, че китаецът Гуаню Джоу от отбора на Кик - Заубер също може да се озове в Ред Бул през 2025 г. поради доходоносно спонсорство.
- Исторически рекорд на капитана на Каролина във финала за Купа „Стенли“
- Лос Анджелис Кингс назначи шампион от НХЛ за свой нов треньор
- Историческо постижение: Ландеског спечели две престижни награди в един сезон
- Каролина Харикейнс изравни финалната серия за Купа „Стенли“
- Билетите за финала на НБА достигнаха рекордни цени
- Вембаняма върна Спърс в серията след победа над Никс в Ню Йорк
- Александър Зверев сбъдна мечтата си и триумфира на „Ролан Гарос“
- Ръсел бесен след наказанието в Монако: Загубих 12 позиции за една десета от секундата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]