Чисора оцени шансовете на Фюри в реванша с Усик
Бившият претендент за титлата в тежка категория, британецът Дерек Чисора, говори за предстоящия реванш между украинеца Александър Усик и сънародника му Тайсън Фюри.
"Вярвам ли в победата на Тайсън? Ако говорим за подготовка, спаринг партньорите му са във възторг от него. Сега Усик се готви по различен начин. Той знае, че може да разклати Фюри и ще се опита да го направи. Наистина искам Тайсън да спечели, но в момента не ми харесват шансовете му“, заяви Чисора в интервю за канала SecondsOut в YouTube.
Първата битка между Усик и Фюри за титлата абсолютен световен шампион в тежка категория се проведе на 18 май и завърши с победа на украинеца с разделно съдийско решение (113-115, 114-113, 115-112). Британецът допусна първо поражение в кариерата си.
- АСВЕЛ дължи 1,2 милиона евро заради нарушение на правилата на Евролигата
- Монако няма да играе в първенството на Франция и Евролигата през новия сезон
- Сензации във Вашингтон: Де Минор и Шелтън отпаднаха, Пегула и Осака продължават
- Тери Розиър поиска да отпаднат две от обвиненията срещу него по делото за спортни залози
- Треньорът на Тайсън Фюри обясни защо той никога няма да изглежда като Антъни Джошуа
- Джейк Пол предизвика Нейт Диас за първия си ММА мач след мегасделката между MVP и PFL
- Усман Нурмагомедов защити титлата си в PFL с технически нокаут
- Люис Хамилтън: Болидите от 2026 година са по-лесни за управление
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]