Кирьос към Надал: Ти бе дяволски добър
Финалистът от Уимбълдън 2022, австралийският тенисист Ник Кирьос отговори на изказването на 22-кратния шампион от Големия шлем, бивш номер едно в света, испанецът Рафаел Надал, който обяви, че ще се оттегли веднага след финалната част от Купа Дейвис 2024, която ще се проведе от 19 до 24 ноември в Малага (Испания).
"Имахме своите различия, но ти бе дяволски добър воин. Най-добри пожелания и късмет във всичко, което следва“, написа Кирьос в социалните мрежи.
- Нокаут за секунди: възможен рекорд в професионалния бокс
- Резултати в НБА от 1 март 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 1 март 2026 г.
- FIVB въвежда тестови промени в правилата за сезон 2026
- Майкъл Иванов се завръща на пистата след година пауза
- Коболи срещу Тиафо във финала в Акапулко
- Резултати в НБА от 28 февруари 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 28 февруари 2026 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]