Марко оцени шансовете на Ред Бул за титла
Съветникът по моторните спортове на Ред Бул Хелмут Марко сподели мнението си за шансовете на отбора да спечели шампионата при конструкторите този сезон на Формула 1.
"Можем ли да отпишем Ред Бул? С показателите, които имаме сега, да. Но все пак съм оптимист. Ако Макс спечели отново и Серхио успее да завърши трети или четвърти, нещата отново ще изглеждат различно. Но както отбелязах по-рано, основният фокус е върху класирането на пилотите", заяви Марко.
По-рано Хелмут назова условието, при което Макс Верстапен ще стане шампион през сезона на Формула 1.
- Исторически рекорд на капитана на Каролина във финала за Купа „Стенли“
- Лос Анджелис Кингс назначи шампион от НХЛ за свой нов треньор
- Историческо постижение: Ландеског спечели две престижни награди в един сезон
- Каролина Харикейнс изравни финалната серия за Купа „Стенли“
- Билетите за финала на НБА достигнаха рекордни цени
- Вембаняма върна Спърс в серията след победа над Никс в Ню Йорк
- Александър Зверев сбъдна мечтата си и триумфира на „Ролан Гарос“
- Ръсел бесен след наказанието в Монако: Загубих 12 позиции за една десета от секундата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]