Ясен е първият съперник на Синер в Синсинати
Определен е първият съперник на шампиона от Откритото първенство на Австралия - 2024, първата ракета на света, италианския тенисист Яник Синер, на турнира от серията Мастърс в Синсинати (САЩ). Надпреварата се провежда на твърда настилка и ще продължи до 19 август.
Във втория кръг на състезанието Синер (1) ще се бие с 57-ата ракета на света, 19-годишният представител на САЩ Алекс Микелсен (Q).
В първия кръг Синсинати Микелсен победи 41-ата ракета в света Талон Грикспур от Нидерландия с 6:1, 5:7, 6:2.
Срещата на Микелсен с Грикспор продължи 1 час и 48 минути. В рамките му американецът сервира 10 пъти, направи една двойна грешка и реализира 4 точки за пробив от 10 спечелени. Холандецът има шест аса, седем двойни грешки и една реализирана точка за пробив от три.
- Джеймс Хардън отлага нов договор с Кливланд в опит да помогне за привличането на Леброн
- Леброн Джеймс с емоционално послание след раздялата с Лейкърс
- Кауай Ленард иска да завърши кариерата си в Торонто Раптърс
- Себастиан Фетел: След смъртта на Антоан Юбер не исках повече да се състезавам
- 18 поставени тенисисти отпаднаха още в първия кръг на Уимбълдън 2026
- Коко Гауф оцеля в трисетова битка и се класира за третия кръг на Уимбълдън
- Леброн Джеймс започва преговори с всички заинтересовани отбори от НБА
- Лос Анджелис Лейкърс привлече Александър Мамукелашвили с четиригодишен договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]