Жабер се сне от турнира в Синсинати
Световната номер 16 Онс Жабер от Тунис няма да участва на WTA-1000 турнира в Синсинати (САЩ) поради контузия.
"Скъпи мои, със съжаление трябва да ви съобщя, че поради влошена контузия на рамото, няма да мога да се състезавам на Cincinnati Open. Всичките ми усилия да се възстановя навреме след мача в Торонто не помогнаха, сегашното ми състояние не ми позволява да се представя на необходимото ниво, но ще положа всички усилия да се възстановя за предстоящото US Open в Ню Йорк", написа Жабер в профила си в Х.
По-рано тенисистката от Тунис загуби в първия кръг на турнира WTA-1000 в Торонто (Канада) от японката Наоми Осака с резултат 3:6, 1:6.
- Джеймс Хардън отлага нов договор с Кливланд в опит да помогне за привличането на Леброн
- Леброн Джеймс с емоционално послание след раздялата с Лейкърс
- Кауай Ленард иска да завърши кариерата си в Торонто Раптърс
- Себастиан Фетел: След смъртта на Антоан Юбер не исках повече да се състезавам
- 18 поставени тенисисти отпаднаха още в първия кръг на Уимбълдън 2026
- Коко Гауф оцеля в трисетова битка и се класира за третия кръг на Уимбълдън
- Леброн Джеймс започва преговори с всички заинтересовани отбори от НБА
- Лос Анджелис Лейкърс привлече Александър Мамукелашвили с четиригодишен договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]